Grafomanie

Červenec

20. července 2016 v 19:00 | Lotty Lytton
Na hodině tvůrčího psaní (kde také jinde, že?) jsme dostali úkol. Pro změnu jsme měli psát báseň. Znovu jsem tloukla hlavou o stůl, ale jenom maličko aby mě to nebolelo.

Téma tentokrát byl červenec.

Báseň podle abecedy "Ž"

18. července 2016 v 11:56 | Lotty Lytton
Na hodině "tvůrčího psaní" které je mnohem méně tvůrčí než bych si přála, jsme dostali úkol. Napište báseň. V tu chvíli jsem udělala pohrdavé "pfff" a z hodiny byla málem vyhozena.

Každopádně báseň nebyla to jediné nad čím jsem mohla dělat pfff. Mělo to i další nepříjemné omezení a to, že každý řádek musel začínat na stejné písmeno. V mém případě na písmeno "Ž".

....no nezastřelili byste se?


Nedokončené pohádky: Červená Karkulka

22. května 2016 v 22:09 | Lotty Lytton
Úkol na hodině tvůrčího zněl: "Vezměte si nějakou známou pohádku, v nějakém bodě ji usekněte a napiště svůj vlastní konec".

Řekla jsem si, dobře tedy. Jdeme zkazit nějakou pohádku. A když už kazit, tak pořádně. Červená Karkulka je sama o sobě zkažená už dost. Ta má trocha do mlýna již nemůže napáchat příliš mnoho škody!

Halloween

30. dubna 2016 v 17:26 | Lotty Lytton
Na hodině "tvůrčího psaní" jsme dostali za úkol složit báseň. Báseň! Pch!
Já zásadně nebásním, ale pouze rýmuji. Náhodným a chaotickým skládáním rýmů k sobě, vznikla náhodná a chaotická básnička o jednom ze strašidelných svátků, který nemám ráda a který neslavím. O Halloweenu.

Aneb vše začíná až noc po Halloweenu...

Jak ulovit ženu

30. dubna 2016 v 17:21 | Lotty Lytton
Muži si často stěžují, že ženám nerozumí.
Ženy nevědí úplně přesně, co že to vlastně chtějí, ale jsou naštvané, pokud to nedostanou.
Často říkají něco úplně jiného, než si skutečně myslí.
Díky tomu se partnerské soužití mění v hádanku, kdy muž ženu musí neustále luštit jako nějakou křížovku. Spousta mužů se však do této požehnané fáze vůbec nedostane, jelikož nezvládne onu trnitou cestu namlouvání, která je bojem sama o sobě. Stačí i malá chyba. Jeden jediný krůček vedle.
Pokud se například žena muže zeptá, jaký názor má na její nové šaty či dokonce účes, začne mít muž mnohdy zcela mylný dojem, že se žena skutečně zajímá o jeho upřímný názor. Za tuto chybu obvykle draze zaplatí.
Pokud žena řekne "NE" a muž se doopravdy ihned napoprvé přestane snažit, řekne si taková žena leda, že muž byl trouba. Možná se na zmíněného nešťastníka, tak neznalého ženského druhu dokonce rozzlobí.
Získat ženu je možná ještě těžší, než si ji udržet….

…a jelikož to s námi ženami někdy není jednoduché, rozhodla jsem se, speciálně a pouze pro muže, sepsat naprosto spolehlivý návod na to "jak ulovit ženu".
 
 

Reklama