Deník

Bylo to na hovno

4. ledna 2017 v 23:30 | Lotty Lytton
Pamatuji si, jak si mi občas kamarádky na základce stěžovaly, když je rodiče nutili jezdit na návštěvy k příbuzným. Nejen že se nevyhnuly otázkám jako "tak co, Aničko škola, nezloběj vás tam ti učitelé?" nebo dokonce "tak co, Maruško, už máš nějakého toho nápadníka?", kromě podobných otázek pak musely celou dobu způsobně sedět na pohovce, mezitím co se rodiče bavili o dospěláckých věcech, jako třeba o politice, o cizích dětech které neznáte a zkáze, kterou přinášejí moderní technologie.

Taky jsme byli na návštěvě u příbuzných.

Naši přijeli. Sežrali buchtu, sežrali chlebíčky, nacpali se sušenkama, snědli kde co mohli a pak se celou dobu bavili o hovnech.

Doslova.

Táta a polévka

19. listopadu 2016 v 13:00 | Lotty Lytton
Abych vás uvedla do situace. Moje máma dneska strávila celý den v kuchyni. Vařila a smažila, pekla, strouhala, krájela…no vznikla z toho polévka. Celý hrnec dobré polévky, která provoněla celý byt a voněla možná ještě k sousedům, kteří se doma pohádali, jak to, že sousedka neumí taky tak dobrou polévku.

Úterý

15. listopadu 2016 v 11:50 | Lotty Lytton
Znáte takové ty dny, které jsou zkažené ještě dříve, než vlastně vůbec začnou? Souhrn maličkostí, které by vás jindy nechaly klidné. Ale ne dneska.

Tak přesně takový den, byl dneska.

Vysokoškolák

22. září 2016 v 21:23 | Lotty Lytton
Tak dneska se ze mě oficiálně stal vysokoškolák. Jediný dojem, který jsem si ze své nové školy odnesla, byl: "Ehm…teď už bych možná asi měla trochu dospět co?".
Jediný dojem, který si ze mě odnesli všichni okolo byl ten, že škola nejspíše přijala program podporu pro mentálně retardované.

Doufám, že všechny ty povídačky o prvním dojmu, jsou jenom…kecy.

Slavnostní vstup do AK

13. září 2016 v 2:06 | Lotty Lytton
Bude to možná ta nejtrapnější historka, kterou kdo o vstupu do autorského klubu má...ale já vždy musím být něčím speciální.

To jsem si zase takhle jednou otevřela stránky AK a po chvilce uvažování se rozhodla, že bych se mohla zkusit registrovat, že by mě třeba vzali. Přeci jen...pravidla neporušuji, a berou kde koho.

Pro jistotu jsem se však chtěla podívat na několik jiných blogů lidí, kteří byli přijatí, tak jsem si rozklikla seznam blogů...a zjistila jsem, že jsem už dávno členem.

Game maker (první pokus)

30. dubna 2016 v 17:31 | Lotty Lytton
Tak jsem si včera stáhla volnou verzi game makeru. Po zjištění, že je to celé v angličtině jsem to chtěla zase hezky rychle odinstalovat, nakonec jsem si však řekla "hele neblbni, ve svém věku už máš dávno anglicky umět, když už to máš, tak to alespoň zkus!". Na internetu jsem shlédla pár tutoriálů (samozřejmě v češtině) a po troše pachtění jsem vytvořila svou úplně první počítačovou hru.

Asi jsem se zamilovala

30. dubna 2016 v 17:23 | Lotty Lytton
…až po uši.
Nemohu jíst, nemohu spát. Nebe je nějaké modřejší, než bývalo, ptáci cvrlikají hlasitěji, i venku je nějak větší horko než včera.
Všechno to má na svědomí jediný člověk. Je to už hodně dlouho, co jsem se cítila podobně. Je to již hodně dlouho, co jsem se takto zamilovala. On to sice ještě neví, ale až vyrostu, tak si ho vezmu.

 
 

Reklama