Postavy

18. července 2016 v 11:37 | Lotty Lytton
Lotty

Hlavní protagonista klubu anonymních soiopatů mívá mírné problémy s prokrastinací. Často rozdělá nějakou práci a následně ji nechá nedokonč....

Očenko

Každý má nějakého otce, dokonce i Lotty. Pokud srovnáme táty, které Lotty pozoruje u svých spolužáků, vede si tento táta poměrně dobře. V mezinárodním porovnávání tatínků dosáhl 9 z 10 bodů, což je na místní poměry silný nadprůměr.

Lidé si často myslí, že se Milovaný otec nikdy nepřevlíká, ale to není pravda, nevěřte jim! Otec si jednoduše vždy dojde do Tesca a koupí si 30 stejných modrých triček. Chodí tak vždy ve stejném oblečení, ale to neznamená, že se nepřevlíká!

A nebo se fakt nepřevlíká a kecá.

Darth
Divný kluk od vedle

Většina lidí má nějaké kamarády. Mezi ně Darth sice nepatří, ale jelikož se Bitstrips rozhodl ukončit svou existenci dříve, než mohli být do komixu dotvořeni noví kamarádi, byl mu tento výsadní post znovu udělen.

Darth je velice znalý v psychologii, nebo si to alespoň myslí. Je rozhodnutý přesvědčit o svých znalostech své okolí ať už okolí chce nebo nechce. V tomto nelehkém úkolu mu pomáhá krabička cigaret. Vypaluje jednu za druhou, ale jelikož tvrdí, že to má plně pod kontrolou, tak mu věříme.
Nepochopený intelektuál
Nejdivnější kluk široko daleko


Klub anonymních sociopatů vítá nového člena. Bohužel se zdá, že tento člen ve skupině příliš dlouho nevydrží, jelikož brzy zemře. Nikomu se ještě nepodařilo Userovi vysvětlit, že se nemůže živit pouze kečupem, zmrzlinou a fantou. User tvrdí, že mu žádné jiné jídlo nechutná a že ho nepotřebuje.

Že je mu věčně špatně, s jeho stravováním určitě nesouvisí.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama